top of page

      Список суб'єктів надання освітніх послуг 

1. ГО «ПРОМЕТЕУС» (ЄДРПОУ – 39598867) є суб’єктом надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників згідно з КВЕД 85.59 в Національному класифікаторі України.

2. ТОВ "Академія цифрового розвитку" є суб’єктом підвищення кваліфікації відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 800. Ідентифікаційний код юридичної особи: 43109490. Код КВЕД: 85.59 Інші види освіти, н. в. і. у. (основний) 

3. ТОВ «На Урок» вважається суб’єктом підвищення кваліфікації на підставі таких нормативних документів:Пункт 9 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, відповідно до якого суб’єктом підвищення кваліфікації може бути заклад освіти (його структурний підрозділ), наукова установа, інша юридична чи фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, що надає послуги з підвищення кваліфікації педагогічним та/або науково-педагогічним працівникам. Наявність у ТОВ «На Урок» коду виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

4. ТОВ «Всеосвіта». Код ЄДРПОУ 41526967 Правова підстава: абз. 2 п. 17 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, який затверджений постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р.

5. МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ (МІНЦИФРИ) Ідентифікаційний код юридичної особи 43220851

6. ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АКАДЕМІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ОСВІТИ" (ГО "АІРО")Ідентифікаційний код юридичної особи - 40297963 

Види діяльності (КВЕД 85.59)

94.99 Діяльність інших громадських організацій, н. в. і. у. (основний)

7. ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

Ідентифікаційний код юридичної особи - 26078063

8. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ"

Ідентифікаційний код юридичної особи 37985712

ТОВ "Академія цифрового розвитку"

Ідентифікаційний код юридичної особи: 43109490

Код КВЕД: 85.59 Інші види освіти, н. в. і. у. (основний)

9. ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РУХ ОСВІТА" (ГО "РУХ ОСВІТА")

Ідентифікаційний код юридичної особи - 43807082

Види діяльності

84.99 Діяльність інших громадських організацій, н. в. і. у. (основний);

85.59 Інші види освіти, н. в. і. у.

10. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОСВІТНІЙ 3D ХАБ" (ТЗОВ "ОСВІТНІЙ 3D ХАБ")

Ідентифікаційний код юридичної особи 43304648

Код ЄДРПОУ:41832735: Види діяльності

85.59 Інші види освіти, н. в. і. у. (основний);

70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування;

70.21 Діяльність у сфері зв'язків із громадськістю;

93.29 Організування інших видів відпочинку та розваг;

88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н. в. і. у.;

85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти;

85.52 Освіта у сфері культури;

85.51 Освіта у сфері спорту та відпочинку;

85.31 Загальна середня освіта;

85.20 Початкова освіта

11. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЦЕНТР КОМП'ЮТЕРНОГО НАВЧАННЯ ПЕРСПЕКТИВА -ХХІ СТОЛІТТЯ

Код ЄДРПОУ 37147292

Види діяльності

85.59 Інші види освіти, н. в. і. у. (основний)

Інші:

85.32 Професійно-технічна освіта

85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти

46.90 Неспеціалізована оптова торгівля

​        Відповідно до частини другої статті 59 Закону педагогічні працівники мають право підвищувати кваліфікацію у закладах освіти, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою, та у інших суб’єктів освітньої діяльності, фізичних та юридичних осіб. При цьому частина одинадцята статті 18 Закону зобов’язує отримати ліцензію на підвищення кваліфікації та/або акредитувати відповідні освітні програми лише заклади освіти. Тому наразі безпідставною є вимога до будь-яких інших юридичних осіб, які не мають статусу «закладу освіти», фізичних осіб-підприємців чи фізичних осіб щодо наявності ліцензії на підвищення кваліфікації чи акредитації освітніх програм.

  1. Відповідно до пунктів 17 і 27 частини першої статті 1 Закону суб’єктом освітньої діяльності є фізична або юридична особа (заклад освіти, підприємство, установа, організація), що провадить діяльність, спрямовану на організацію, забезпечення та реалізацію освітнього процесу у формальній та/або неформальній освіті. Крім того, пункт 9 Порядку деталізує Закон, визначаючи, що суб'єктом підвищення кваліфікації може бути заклад освіти (його структурний підрозділ), наукова установа, інша юридична чи фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, що провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників.

  2. Звертаємо увагу, що ні Закон, ні Порядок не вимагають ні від педагогічного працівника, ні від педагогічної ради чи керівника закладу освіти вивчати та перевіряти установчі документи (зокрема, статути) юридичних осіб, які пропонують освітні послуги у сфері підвищення кваліфікації, оцінювати їх на предмет відповідності вимогам законодавства тощо. Однак, враховуючи, що відповідно до Закону суб'єкт підвищення кваліфікації має спрямовувати свої зусилля на забезпечення та реалізацію освітнього процесу (системи науково-методичних і педагогічних заходів, спрямованих на розвиток особистості шляхом формування та застосування її компетентностей), основним питанням має стати вивчення, аналіз і оцінювання педагогічним працівником і педагогічною радою програм підвищення кваліфікації, якості послуг з підвищення кваліфікації та переліку очікуваних результатів, а не установчих документів юридичних осіб, що пропонують відповідні послуги.

  3. Також наголошуємо на тому, що законодавство України не надає жодному органу влади, установі чи організації повноважень стосовно виокремлення (виділення) власними листами чи в інший спосіб конкретних суб'єктів підвищення кваліфікації на відповідному ринку освітніх послуг. Тому такі листи не можуть надавати жодних пільг чи привілеїв відповідним суб'єктам, а їх видання (розсилання) є незаконним. Суб'єкти підвищення кваліфікації мають конкурувати на відповідному ринку освітніх послуг на рівних для всіх засадах, пропонуючи педагогічним працівникам найкращі, найзручніші і найвигідніші умови підвищення кваліфікації, у тому числі ґрунтуючись на реальних їхніх потребах і запитах, та забезпечуючи при цьому досягнення педагогічними працівниками задекларованих очікуваних результатів.

  4. Згідно з абзацом другим частини першої статті 51 Закону «Про повну загальну середню освіту» кожному педагогічному працівникові гарантується право підвищувати кваліфікацію в комунальному закладі післядипломної освіти, розташованому на території відповідної (за місцем проживання такого педагогічного працівника) області, Автономної Республіки Крим, міста Києва чи Севастополя, що не обмежує його право обрати іншого суб'єкта освітньої діяльності для підвищення своєї кваліфікації. Тут варто чітко зрозуміти, що визначена Законом «Про повну загальну середню освіту» додаткова гарантія ніяким чином не заперечує визначеного базовим Законом «Про освіту» загального права педагогічного працівника вільно обирати суб'єкта підвищення кваліфікації.

  5. Згідно з частиною другою статті 59 Закону результати підвищення кваліфікації у закладах освіти, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою, не потребують окремого визнання і підтвердження

bottom of page